Biostimulační laser Sparidonn

Laser Sparidonn– můžeme používat na všechny typy pleti. Laser v kombinaci s laserovou kosmetikou velmi dobře řeší stav vaší pokožky.

Laser je specifické světlo a světlo má jak je známo pro živé buňky zásadní význam. Živá buňka není schopná tak jako rostlina zpracovat denní světlo, ale dokáže velice dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus každé buňky. Tento jev je nejzřetelněji vidět na urychlení hojení ran a jizev. Při průchodu světla se zvyšuje prostupnost buněčných membrán, což vede k jeho výživě, zlepšení fungování a rychlejšímu dělení buněk.

Bez názvua

Účinky laseru

  • regenerační – obnovení tkáně nebo její funkčnosti
  • protizánětlivé – léčení akné + (pravidelná péče v domácím prostředí)
  • protibolestivé
  • imunologické-léčba oparů

Laser se používá na akné, vrásky, poruchy pigmentu, kuperózu-popraskané žilky, jizvy, i jizvy keloidní, popáleniny, lišej, strie, ošetření po permanentu, regenerace nehtů, vlasů, poleptání, omrzliny, začínající vitiligo, alergická dermatitida.

Laser ošetření se provádí 1×2 za měsíc preventivně cca 6 až 10 minut s využitím laserové kosmetiky. Při léčbě defektu (akné, jizvy) popřípadě vrásky dle doporučení kosmetičky.